emocjeW dzisiejszym nagraniu zaprezentuję Ci jak zastosować FasterEFT na emocje.

Już za chwilę dowiesz się, w jak prosty, szybki i skuteczny sposób możesz się pozbyć negatywnych emocji, które nagle dopadły Cię niespodziewanie podczas np. zwykłej rozmowy ze znajomą.

Po prostu podczas tej rozmowy, obraz, jakiś gest czy sformułownie wyzwoliło w Tobie przycisk i uruchomiło dawne napięcie skrzętnie w Tobie do tej pory ukrywane.

Taka sytuacja niedawno zdarzyła się też jednej z moich studentek Programu: USM. Całe dwie godziny przed naszym zaplanowanym spotkaniem męczyły ją nieprzyjemne emocje wywołane wydawałoby się bardzo ciekawym wykładem.

Dlatego właśnie od uspokojenia tych nagle uwolnionych negatywnych emocji zaczęłyśmy naszą godzinną sesję. Zajęło nam dosłownie …. 10 minut poradzenie sobie z tymi niechcianymi i przeszkadzającymi emocjami.

W jaki sposób to zrobiłyśmy oraz odpowiedź na pytanie: dlaczego wystąpiły te emocje znajdziesz w dzisiejszym nagraniu: “FasterEFT na emocje” , które umieszczam na stronie za zgodą mojej studentki.

Ps. Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany indywidualnymi konsultacjami ze mną, możesz się na nie umówić, korzystając z formularza na stronie: http://sukces.odblokujswojebogactwo.pl/konsultacje-indywidualne/

Serdecznie zapraszam 🙂

…………………….

Polecane:

Dziecko wewnetrzne wartsztaty

Wewnętrzne Dziecko warsztaty – to cykl szkoleń dzięki którym krok, po kroku nawiązujesz głębszy kontakt ze swoim wewnętrznym dzieckiem, uwalniasz go od niechcianych emocji, leczysz jego rany.

Tym samym Twoje życie ulega zmianom na lepsze. Poprawiają się relacje z bliskimi, nabierasz większego poczucia własnej wartości i stajesz się mocniejsza/mocniejszy.

Jesteś zainteresowana? Sprawdź dostęp do warsztatów tutaj:

http://odblokujswojebogactwo.pl/promocyjna-cena-wewnetrzne-dziecko-24-sklep/