pieniadzeJakiś czas temu umieściłam na blogu ćwiczenie pt: “Iskierka Zmiany”

Dotyczyło ono otwarcia się na zmiany, pomagało także w rozpuszczeniu i uwolnieniu się od strachu przed zmianą.  Dzięki niemu zaczniesz dostrzegać zmiany wewnątrz Ciebie, jak i na zewnątrz Ciebie jako ciekawe doświadczenie. Staniesz się obserwatorem samego siebie. W konsekwencji zdystansujesz się i otworzysz na zmiany. Niezależnie, czego by dotyczyły te zmiany.

Ćwiczenie to było zainspirowane listem od Iwony:

“Dziś kiedy myślałam o klientach, pieniądzach, mojej pracy, poczułam w sobie najpierw chłód, ziąb, oziębłość, która później objawiła mi sie jako bryła lodu. Pomyślałam o tym, że muszę go w sobie rozpuścić aby mógł pojawić się płomień i rozgrzać mnie. Potem pojawił się ogromny strach przed tą zmianą. Jaka będę kiedy rozniecę w sobie ogień?”

Ćwiczenie to umieściłam jakiś czas temu na moim blogu, tak, że Iwona, autorka listu mogła z niego skorzystać. (Znajdziesz je tutaj: http://dzieckowewnetrzne.pl/lek-zmiana/ )

Praca ze zmianą jest jak obieranie cebuli. Cały czas dokopujemy się do nowych pokładów, które również nam przeszkadzają. Za każdym razem, kiedy wykonujemy to ćwiczenie odpada jakaś cząstka cebuli. Aż w końcu obierzemy ją całą.

Widać to dokładnie na przykładzie Iwony, która napisała do mnie po wykonaniu tego ćwiczenia:

„Dziękuję za to ćwiczenie 🙂 Wykonuję je regularnie i może faktycznie ten lęk maleje, ale jest jeszcze mimo wszystko tak silny, że utrudnia mi swobodną pracę. Po wykonaniu ćwiczenia jest lepiej ale na krótko. Po jakimś czasie znowu wszystko wraca. W środku czuję jakby mnie coś trzymało w starych schematach…”

Może i ty czujesz, że jeszcze coś trzyma Cię w starych schematach dotyczących pieniędzy i wszystkiego, co jest z nimi związane. Czyli zarabiania, otrzymywania, inwestowania, wydawania, cieszenia się  nimi, bawienia się nimi, traktowania ich na luzie i z humorem, traktowania z powagą, kochania, dzielenia się nimi.

Dlatego teraz proponuję krótką rundkę FaserEFT na słowa: W środku czuję, jakby mnie coś trzymało w starych schematach dotyczących pieniędzy i wszystkiego, co jest z nimi związane.

Sprawdzimy jak się czujesz z tym zdaniem i na ile jest ono prawdziwe dla Ciebie.

Proszę, skorzystaj z ćwiczenia już dzisiaj, gdyż wkrótce usunę je z bloga gdyż pochodzi ono z mojego flagowego programu: Odblokuj Swoje Bogactwo cz1 (OSBVIP1). Mają do niego dostęp tylko moi najlepiej płatni klienci.

Wykonujemy je na czwartej konferencji OSBVIP, która nosi tytuł: “Zmiana jest dobra”

Ćwiczenie: FaserEFT

Ćwiczenie niedostępne.

Ciekawa jestem Twoich wrażeń po wykonaniu tego ćwiczenia. Proszę podziel się nimi w komentarzu. Będzie to inspirujące i ciekawe zarówno dla mnie, jak i dla innych czytelników tego bloga.

Ps.

Proszę, skorzystaj z ćwiczenia już dzisiaj, gdyż wkrótce usunę je z bloga gdyż pochodzi ono z mojego flagowego programu: Odblokuj Swoje Bogactwo cz1 (OSBVIP1). Mają do niego dostęp tylko moi najlepiej płatni klienci.

Całą ofertę Programu OSB zobaczysz tutaj: http://sukces.odblokujswojebogactwo.pl/warsztaty/