niespełniona miłośćDziś odpowiadam na list Izabelli dotyczący niespełnionej miłości.

Treść listu:

Dzien dobry, pisze do Pani poniewaz nie potrafie poradzic sobie z uczuciem ktore czuje do pewnej osoby.

Bylismy razem ponad 2 lata jakies 2 miesiace temu rozstalismy sie jednak on znowu sie odezwal zaczelismy sie spotykac na nowo trwalo to miesiac i znowu wszystko sie zepsulo , czuje okropny bol i zal do tej osoby jednak mimo wszystko nie moge przestac go kochac i w glebi czuje , ze on tez mnie kocha.

Jednak na sile chce sie tego wyprzec , nie wiem jak mam sobie poradzic bardzo cierpie , pisalam do Pani kiedys i wredy bardzo mi Pani pomogla , proponujac cwiczenia oraz

Pani filmiki dzieki ktorym myslalam ze moge wszystko osiagnac i wtedy przyciagnelam ta osobe bylo dobrze przez rok czy jest mozliwe kolejne przyciagniecie jej , wiem ze to osoba z ktora chce spedzic reszte zycia . 
Z powazaniem Izabella

Izabello proponuję Ci przeprowadzić poniższą medytację/wizualizację.

Pochodzi ona z mojej książki: “Być kobietą, czyli sposób na mężczyznę” Wiem, że wizualizacja ta sprawdziła się w niejdnym przypadku, może więc i Tobie pomoże.

Oto ona:

Wybaczenie

Usiądź wygodnie, skup swoją uwagę na podstawie kręgosłupa i wykonaj kilka głebokich wdechów i wydechów. A teraz wyobraź sobie, że:

–          Przed sobą widzisz worek, który symbolizuje ciemną stronę twojej natury.  Sięgnij teraz do twojego cienia, sięgnij do tego worka i  poszperaj w nim.  Teraz  wyciągnij z niego przedmiot, który symbolizuje twoje ukryte uczucie do Krzysztofa. Uczucie, które nie pozwala ci mu wybaczyć.  Może jest to żal, nienawiść, złość, niechęć, poczucie winy lub inne niszczące ciebie uczucie, którego nie możesz się pozbyć. Sięgnij do worka twojej ciemnej strony i wyjmij ten przedmiot. Zrób to teraz.

Przyjrzyj się tej rzeczy bardzo uważnie. Co to jest? Z czym Ci się kojarzy? Jakie uczucia wzbudza? Teraz trzymając ten przedmiot w dłoni udasz się do miejsca,  które było przyczyną jego powstania. Jesteś teraz ponad czasem i przestrzenią i udajesz się do miejsca narodzin tego przedmiotu, do przyczyn powstania uczucia symbolizującego ten przedmiot. Widzisz tą scenę bardzo wyraźnie.

Teraz weź kartkę i najpierw lewą ręką narysuj duże koło. W kole wyrysuj wszystkie przyczyny powstania tego uczucia, wyrysuj wszystkie nieprzyjemności z tym związane. Raz na zawsze uwolnij wszystkie komórki swojego ciała na każdym poziomie i każdej płaszczyźnie twojej egzystencji, od przyczyn i od skutków tej sytuacji, która właśnie oglądasz. Rysuj. Zobacz, że z każdą kropką, kreską linią sytuacja się rozjaśnia, nabiera świetlistych barw.

Poddaj się teraz procesowi ostatecznego oczyszczenia, rysuj. Nawet, gdy scenę widzisz mało wyraźnie też rysuj. Proces rysowania cię oczyści, proces rysowania cię uwolni. Możesz poprosić swojego opiekuna duchowego o pomoc w oczyszczeniu tej sytuacji. Poproś go wsparcie i miłość, przekazanie tobie energii i siły by wyzwolić się od tej niechcianej sytuacji…..

Spójrz teraz na przedmiot. Czy jeszcze istnieje, a może w jakiś sposób się zmienił? Nadal trzymasz go w ręce. Co czujesz? Teraz poddaj przedmiot działaniu światła najpierw słonecznego, potem księżycowego.  Obserwuj, co się będzie działo. Czy przedmiot pozostaje taki sam, czy może ulega transformacji, przeobrażeniu? Podejdź teraz do osoby, która wywoływała twój największy żal i smutek, do osoby, do której uczucie wydobyłaś właśnie ze swojego cienia. Czy nadal masz do niej pretensje? Czy nadal czujesz żal, gniew, nienawiść?

Pokaż jej teraz zmieniony przedmiot, który trzymasz w dłoni. Jak ona ustosunkowuje się do niego? Jakie są jej reakcje? Daj jej teraz ten przedmiot, pozwól, by on rozświetlił zakamarki jej duszy. Obdarz ją prezentem ze światła.

Teraz nadszedł czas na wybaczenie. Skup się na swoim sercu. Zobacz, tli się tam iskierka miłości. Podsyć ją, oddychaj głęboko jak fala i podsyć swoją iskierkę miłości. Zobacz, z każdą chwilą płomyk w twoim sercu rośnie, rozrasta się, obejmuje ciebie całą. W tym płomieniu spalają się pozostałości i resztki uczuć żalu, gniewu, złości, zazdrości, poczucia krzywdy, nienawiści.

Płomień rośnie i przenosisz go teraz na Krzysia. Obdarzasz wypalającym płomieniem miłości jego osobę, obdarzasz go płomieniem wybaczenia. Wybaczając, robisz w sobie miejsce na nowe uczucia, na nowe doznania. Na uczucia radości, harmonii i spokoju, które wcześniej nie mogły zaistnieć z powodu braku miejsca w twoim sercu. Zrób więc miejsce na nowe.

Obdarz wybaczeniem Krzysztofa, obdarz go płomieniem miłości i wybaczenia. W tym płomieniu wszystkie krzywdy i urazy, zazdrości, zawiści wypalają się, pozostaje czyste uczucie miłości. Zobacz jak pod wpływem twojego światła wybaczenia on się zmienia. Staje się bardziej świetlisty, pełniejszy miłości i zrozumienia. Jego poziom świadomości podnosi się.

Zaczyna jasno widzieć niektóre sytuacje ze swojego życia, te sytuacje, które  powodowały jego zagubienie. Poproś teraz swojego opiekuna duchowego o wsparcie i pomoc, poproś go by połączył się z opiekunami duchowymi Krzysztofa, by wspierały go swoją miłością i pomocą, by dodały mu sił do pracy nad sobą.

Teraz płomień wraca już do twojego serca, robi się coraz mniejszy, wreszcie staje się na powrót iskierką. Podziękuj teraz wszystkim za pomoc. Podziękuj wszystkim opiekunom duchowym, podziękuj twojemu sercu, podziękuj sobie, podziękuj Bogu.

Właśnie komórki twojego ciała uwolniły się od kolejnego ciężaru, który nosiły w sobie. Uwolniły także uwięzioną w sobie energię. Tę energię możesz teraz wykorzystać z pożytkiem dla siebie inwestując w swój rozwój i w swoje talenty, inwestując i angażując w realizację swojego życiowego celu, w realizację swoich pragnień. Kiedy poczujesz, że jesteś już gotowa otwórz oczy.

Ps. Zamiast rysowania w mandali proszę zastosuj FasterEFT

…………………….

Polecane:

Dziecko wewnetrzne wartsztaty

Wewnętrzne Dziecko warsztaty – to cykl szkoleń dzięki którym krok, po kroku nawiązujesz głębszy kontakt ze swoim wewnętrznym dzieckiem, uwalniasz go od niechcianych emocji, leczysz jego rany.

Tym samym Twoje życie ulega zmianom na lepsze. Poprawiają się relacje z bliskimi, nabierasz większego poczucia własnej wartości i stajesz się mocniejsza/mocniejszy.

Jesteś zainteresowana? Sprawdź dostęp do warsztatów tutaj:

http://odblokujswojebogactwo.pl/promocyjna-cena-wewnetrzne-dziecko-24-sklep/