Prośba o pomoc

Dziś przygotowałam dla Ciebie naprawdę potężne ćwiczenie. Jest to Proces z serii: “Wewnętrzne Połączenie” pt. “Prośba o pomoc”.

To ćwiczenie jest dla Ciebie, jeżeli:

  1. Proszenie o pomoc przychodzi Ci niezwykle ciężko.
  2. Może myślisz, że proszenie o pomoc to ujma i dobitnie świadczy to o Twojej niekompetencji, nieudaczności i bezradności?

  3. A może pragniesz być ze wszystkich możliwych sił niezależna, i sądzisz, że proszenie o pomoc uzależni Cię w jakikolwiek sposób od innych?
  4. A może proszenie o pomoc uważasz za dowód Twojej nieporadności, niezaradności lub nieudaczności?
  5. A może jesteś zbyt dumna, by prosić o pomoc?
  6. I wreszcie może, kiedy musisz poprosić o pomoc czujesz się jak mała, zawstydzona dziewczynka?
  7. A może już wiele razy “sparzyłaś” się prosząc o pomoc?

Niezależnie od tego, z jakich powodów proszenie o pomoc przychodzi Ci z trudem, warto pozwolić sobie, czy też udzielić sobie wewnętrznej zgody na możliwość poproszenia o pomoc.

Ułatwi Ci to bardzo życie. Kiedy nauczysz się prosić, przekonasz się, że często otrzymasz pomoc bez oczekiwania rewanżu, zupełnie bezinteresownie, za zwyczajne „dziękuję”.

Proszenie o pomoc, to tak naprawdę ważna i potrzebna umiejętność. Umiejętność, którą powinniśmy mieć opanowaną już w dzieciństwie.

Proszenie o pomoc nie jest żadną ujmą, czy też hańbą. Proszenie o pomoc nie należy też mylić z żebraniem.

I jeszcze jedno: jeżeli czujesz wewnętrzny opór, kiedy mówisz: proszę o pomoc, oznacza to, że nieświadomie zamykasz sobie drogę do otrzymania pomocy także od Wszechświata (jeżeli chcesz możesz użyć tu słowa Bóg, Anioły i cały Duchowy Wszechświat) Tak, to rozciąga się tak daleko.

Aby pomóc Ci nieco w uwolnieniu tego wewnętrznego oporu przed proszeniem o pomoc przygotowałam dla Ciebie specjalne, kilkuminutowe ćwiczenie.

Ćwiczenie to, to Proces z serii: “Wewnętrzne Połączenie” pt. “Prośba o pomoc”.

Ćwiczenie to pochodzi z mojego niesamowitego Programu: Urzeczywistnij Swoje Marzenia 40 Dni Dostrojenia do Dobrobytu Wszechświata (USM). 

Dla Ciebie ćwiczenie udostępniam zupełnie za darmo. 

Ćwiczenie “Prośba o pomoc” składa się z trzech części.

Dzięki pierwszej części natychmiast poczujesz się bardziej zrelaksowana/zrelaksowany, znajdziesz się też w swoim ciele, a nie w swojej głowie, co pozwoli Ci skuteczniej pozbyć się wewnętrznego oporu przed proszeniem o pomoc.

Druga część ćwiczenia zawiera w sobie elementy Metody Sedony. Już wkrótce napiszę więcej o tej metodzie. Dzięki tej części z łatwością uwolnisz się od części wewnętrznego oporu przed proszeniem o pomoc. Proszę, pozwól sobie odczuć, cokolwiek będziesz odczuwać, przy wypowiadaniu słów: „Proszę o pomoc”

Trzecia część ćwiczenia ma za zadanie otworzyć Cię na nowego Ty i na nowe, wspaniałe możliwości i zbiegi okoliczności, które staną przed Tobą otworem, kiedy pozwolisz sobie prosić o pomoc.

A teraz serdecznie zapraszam Cię do Ćwiczenia “Prośba o pomoc”

Oto ono:

Zalecam Ci przeprowadzenie tego ćwiczenia tyle razy (niekoniecznie w tym samym dniu) aż poczujesz, że fraza: Proszę o pomoc jest w Tobie zupełnie neutralna. Wtedy będziesz mieć pewność, że masz otwarte drzwi do otrzymywania i że cały Wszechświat (ludzie, sytuacje, Świat Duchowy bez problemu zaczną Ci pomagać nawet wtedy, kiedy o pomoc jeszcze nie poprosisz.)

Ps.1

Bardzo Cię proszę o zostawienie swojego komentarza pod tym Ćwiczeniem. Będzie to inspirujące zarówno dla mnie, jak i czytelników bloga wszystkodlaciebie.pl

Ps.2

Jeżeli chcesz poznać korzyści, jakie zauważysz, kiedy otworzysz się i pozwolisz sobie  poprosić o pomoc  zapraszam Cię do przeczytania artykułu na stronie: http://dzieckowewnetrzne.pl/prosba-pomoc/

Ps3. Kiedy prosisz o pomoc, nie znaczy to, że przegrałaś/przegrałeś, lecz to, że nie jesteś już sam/a.

…………………….

Polecane:

Dziecko wewnetrzne wartsztaty

Wewnętrzne Dziecko warsztaty – to cykl szkoleń dzięki którym krok, po kroku nawiązujesz głębszy kontakt ze swoim wewnętrznym dzieckiem, uwalniasz go od niechcianych emocji, leczysz jego rany.

Tym samym Twoje życie ulega zmianom na lepsze. Poprawiają się relacje z bliskimi, nabierasz większego poczucia własnej wartości i stajesz się mocniejsza/mocniejszy.

Jesteś zainteresowana? Sprawdź dostęp do warsztatów tutaj:

http://odblokujswojebogactwo.pl/promocyjna-cena-wewnetrzne-dziecko-24-sklep/