wewnętrzne dzieckoZanim nie rozpoznamy potrzeb Wewnętrznego Dziecka i nie weźmiemy odpowiedzialności za uzdrowienie chorych elementów wewnątrz nas, nie możemy wzmocnić siebie i dokonywać wolnych wyborów.

Dopiero, gdy uzdrowimy nasze Wewnętrzne Dziecko, zaspokoimy jego potrzeby, utulimy i obdarzymy zdrową, rodzicielską miłością, wtedy pozbędziemy się lęków, mechanizmów obronnych i wzorów unikania.

Dobry kontakt z Wewnętrznym Dzieckiem  pomaga w rozwijaniu twórczego potencjału, w zdobywaniu większej niezależności, podnoszeniu poczucia własnej wartości, a także w przekraczaniu winy, niepożądanych nawyków, nadmiernego krytycyzmu i wstydu.

To właśnie wrażliwe Dziecko pozwala nam zbliżyć się do ludzi. Jeżeli nie będziemy w kontakcie z nim, nigdy nie doświadczymy prawdziwej intymności w związku partnerskim.

Jeżeli Wewnętrzne Dziecko dominuje  w  Twojej  psychice,  sama  nie  możesz  odpowiednio zająć  się  własnymi  dziećmi,  ani  nawiązać prawdziwych, dorosłych stosunków ze swoimi rodzicami, czy z partnerem.

Wewnętrzne Dziecko jest ciekawe, odkrywcze, twórcze i nie poddaje się łatwo utartym poglądom.  To właśnie w Dziecku bierze początek teoria względności, odkrycie Ameryki, czy wyprawa w kosmos, bo to właśnie ten stan ego ma odwagę na własne marzenia, wizje i niezgadzanie się na utarte schematy. To Ono wspina się na szczyty sztuki, gdyż nie boi się czuć i wyrażać więcej niż inni, nie boi się być osobą niepowtarzalną i wyjątkową.

Czy warto więc nawiązać kontakt ze swoim Wewnętrznym Dzieckiem? Proszę sam/a odpowiedz sobie na to pytanie.

Ps.

Z całą tematyką Pakietu Warsztatów “Uwolnij Swoje Wewnętrzne Dziecko i zacznij Żyć Pełnią Życia” zapoznasz się tutaj:

http://odblokujswojebogactwo.pl/promocyjna-cena-wewnetrzne-dziecko-24-sklep/

wewnetrzne-dziecko-szkolenie3